Fatih Ürek filtreyi abartınca sosyal medyanın diline düştü!

Yaz aylarını Bodrum’daki villasında geçiren 57 yaşındaki Fatih Ürek, turizm cennetindeki gayrimenkulüne veda edeceğini açıklamıştı. Tek kişi olduğu için evin kendisine büyük geldiğini belirten Ürek, masrafının da çok olması nedeniyle yazlığını satmaya karar vermişti.

800 METREKARE

Ünlü siyasetçilere komşu olduğunu dile getiren Fatih Ürek, lüks villasının net oturum alanının 800 metrekare olduğunu söylemiş ve evi için ne kadar para istediğini de canlı yayında açıklamıştı.

102 MİLYON TL!

Fatih Ürek, villası için 3.5 milyon euro fiyat biçmişti. Evini eşyalarla birlikte satmak istediğini söyleyen sanatçının sözlerinin üzerine sunucu Gülşen Yüksel, hesaplama yapmıştı. Evin fiyatının 101 milyon TL olduğunu söyleyen Yüksel, eşyalarla birlikte 102 milyon TL’yi bulacağını söylemişti.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Şarkıcı son olarak yaptığı paylaşımla sosyal medyanın diline düştü. 519 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından arkadaşıyla çekilmiş bir pozunu yayınladı.

“NE YAPTIN KENDİNE?”

Ürek, filtreyi abartınca ortaya çıkan görüntü takipçilerini şaşırttı. Şarkıcının takipçileri “Ne yaptın kendine Fatih?”, “Fatih ya bu filtre ne?”, “Filtrene sağlık” gibi yorumlar yapıldı.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx