Bihter Galasındaki Şıklığı Konuşulan Hande Ataizi’nin Taktığı Bilekliğin Fiyatı Şok Etti!

Dün akşam gerçekeleşen Bihter galası bir hayli konuşuldu. Farah Zeynep Abdullah’ın kıyafetinden, film için yapılan negatif yorumlara kadar gündemimiz bu film ile doluydu. Hande Ataizi’nin şıklığı beğenilirken, kombinini tamamlayan bilekliğinin fiyatı ise şoka uğrattı!

Bildiğiniz gibi gündemimizde Bihter filmi var. Dün akşam galası gerçekleşen filmi konuş konuş bitiremedik.

Kadrosunda başarılı isimlerin bulunduğu film en başından bu zaman kadar birçok eleştiriyle karşılaştı. Farklı bir soluk olacağını düşünenler de eskisinin yerini tutamayacağını düşünenler de çoktu.

Halit Ziya Uşaklıgil’in eseri Aşk-ı Memnu’dan esinlenilen Bihter filminin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah Bihter karakterini canlandırıyor. Boran Kuzum Behlül ve Osman Sonant ise Adnan Ziyagil’i…

Film öyle bir kaos içinden geliyor ki Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi’nin arasında soğuk rüzgar estiği de birçok haberde yer almıştı.

Son olarak gündemimiz ise Farah Zeynep Abdullah’ın gala kıyafeti… Hem pahalı hem de pek anlam veremediğimiz kıyafet çokça eleştiri aldı.

İkonik sahnelerden biri olan “Ölüyorum anlasana…” kıyaslanınca olanlar oldu.

Tüm bunları yavaş yavaş geride bırakırken, Hande Ataizi’nin gala şıklığı da konuşuldu. Bu şıklığın tamamlayıcı parçası bilekliği de…

Bulgari marka olan yılanlı bileklik yaklaşık olarak 8 milyon TL değerinde…

Bulgari’nin kendi satışı şu an bulunmayan bileklik farklı sitelerde 235 bin dolara satılıyor, bu tabii indirimli fiyatı. İndirimsiz ise 277 bin dolar… Yaklaşık olarak 8 milyon TL yapıyor.

Şıklığın hakkını veren Hande Ataizi gördüğünüz gibi paraya da kıymış. Bu paraları konuşarak biraz daha çenemizi yormak istiyoruz. Sizi yorumlara bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx