Antalyaspor: Sezonu ilk 6’da bitirmeyi planlıyoruz

AA

Başkanı Sinan Boztepe, Süper Lig’i ilk 6’da bitirmek istediklerini söyledi.

Kulüpte bu birlik ve beraberliğin sürmesi ve futbol şansının da yanlarında olmasıyla takımı daha ileriye taşıyacaklarına inandıklarını belirten Boztepe, yarın Rizespor ile yapacakları maçın önemini bildiklerini ve amaçlarının 3 puan alarak galibiyet serisini sürdürmek olduğunu ifade etti.

“Sezonu ilk 6’da bitirmeyi planlıyoruz”

İyi bir kadroya sahip olduklarına dikkati çeken Boztepe, şu şekilde konuştu:

Ahlaklı ve güzel oyunculara sahibiz. Hepimiz inanıyoruz. Hayallerimizden bir tanesi Avrupa kupalarında oynamak. İyi bir fikstürümüz var. Bu fikstürden değerli puanlar alacağımıza inanıyorum. Futbol tabii biraz da şans oyunu. Bazen iyi oyun çıkartmanıza rağmen ciddi şanssızlıklar yaşayabiliyorsunuz. Fenerbahçe ve Galatasaray’a karşı iyi oyun çıkardık ancak mağlubiyetle ayrıldık. Buna benzer şanssızlıklar yaşamadığımız sürece sezonu ilk 6’da bitirmeyi planlıyoruz.

Transferler hakkında bilgi verdi

Kaluzinski’ye gelen resmi bir teklif olmadığını kaydeden Boztepe, futbolcuyu kadrolarında tutmayı planladıklarını vurguladı.

Boztepe, Buska’nın bonservisini almak için pazarlığa girebileceklerini ancak bununla ilgili henüz teknik bir değerlendirme yapmadıklarını belirtti.

“Sürpriz isimlerin transferleri olacaktır”

Ara transfer dönemi için takip ettikleri bazı oyuncular olduğunu anlatan Boztepe, şu ifadeleri kullandı:

Bazı bölgelerde ihtiyaçlarımız var. Bunun farkındayız. Üzerinde çalışma yapıyoruz. Sürpriz isimlerin transferleri olacaktır. Bütçemiz belli. Bu doğrultuda çalışmalarımız, araştırmalarımız devam ediyor. Yeni transfer ve var olan ekibimizle başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (AA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx