Yumruğunuzun Şekli Kişiliğiniz Hakkındaki Detayları Ele Veriyor!

Çoğumuz için ellerimizi yumruk yapmak yalnızca öfke ve hayal kırıklığıyla dolu olduğumuz nadir anlara özgüdür. Ancak uzmanlar, basit bir hareketin kişiliğimize bir bakış açısı sağlayabileceğini söylüyor. Her şey, yumruğunuzu sıktığınızda baş parmağımızın konumuna bağlıdır; ister başparmağı içine koyun isterseniz de dışarıda olsun.

BAŞPARMAK İÇERİDE YUMRUK YAPANLAR

Doğuştan liderler, başparmaklarının yumruğun içine sokarlar. Bunu yapan insanlar genellikle kendilerine çok güvenirler, ‘şüphe içlerinde kaldığında bile istikrarlıdır’ ve ‘keskin’ odaklanmaya sahiptirler.

Entelektüel gücünüz inkar edilemez ve yüksek IQ’nuz keskin zekanız ve anlayışlı gözlemlerinizde açıkça görülür. Diğer nitelikleriniz arasında ‘bilgi ve keşfetmeye susamışlık’ ve yetenekli bir dinleyici olmak yer alır.

Rapor aynı zamanda bu kişilerin sakinlik ve konusunda zorluk yaşadıklarını da iddia ediyor. Bilgiye dayalı bir karar vermeden önce her zaman ‘tüm tarafları’ dinlemeye özen gösterirler.

BAŞPARMAK DIŞARIDA YUMRUK YAPANLAR

Başparmağını parmaklarının dış kısmına koyan insanlar, kendini ifade etme ustasıdır.

Bireyselliğinizi kucaklamaktan korkmuyorsunuz. Bir güven havası yayıyorsunuz, kibir değil, kendi değerinize gerçek bir inanç. İletişiminizde basit ve doğrudan, ne demek istediğinizi açık açık söylüyorsunuz .

Başparmağını yumruğun dışında tutmak aynı zamanda yüksek özgüven ve ‘güven yayma’ ile de bağlantılıdır. Sosyal toplantılar söz konusu olduğunda, bu kişilerin her zaman ortaya çıkan ‘canlı bir enerjiye ve karizmaya’ sahip oldukları söylenir. Ancak aynı zamanda kendi arkadaşlıklarından keyif almayı ve sınırlarının olmasını da severler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx