Bayern Münih’i bir kriz daha bekliyor

Bayern Münih’te Sommer’in ayrılığı ve Manuel Neuer’in formsuzluğu sonrası kalede problem yaşanması muhtemel görünüyor. Manuel Neuer, son idmandaki düşük performansıyla akıllarda soru işareti yarattı.

Bayern Münih’te Manuel Neuer krizi kapıda bekliyor. Alman kaleci, form düşüklüğü sonrası Bavyera ekibinde kaleyi teslim almak için uygun olup olmadığı konusunda şüphe yarattı.

Son olarak Yann Sommer’i Inter’e gönderen Bayern, Ulreich ve Neuer ikilisine güvenmek istiyor. Transferde Kyle Walker ve Harry Kane hedeflerinde halen mutlu sona ulaşamamış olan Bavyera ekibini büyük bir kriz daha bekliyor olabilir.

MANUEL NEUER ESKİ FORMUNDAN UZAK

Alman basınında yer alan habere göre; Neuer eskisi gibi ne şut ne de pas atamıyor. Özellikle bası altındayken, takımını rahatlatan ayak becerisiyle bilinen yıldız kalecinin, eski formunu aratan performans sergilediği belirtildi.

Sakatlıklarla uzun süre boğuşan Neuer’in hava toplarına yükselmede tereddütler yaşadığı ifade edildi. Aynı zamanda, deneyimli kalecinin sol ayağını kullanırken bariz bir hata yatkınlığı gösterdiği yazıldı.

Yine haberde yer alan bilgiye göre; Neuer’in 8-10 hafta arası bir süre daha takımdan uzak kalması beklendiği ifade edildi. Bayern Münih’in bu süreçte kaleci transferi girişimi olmazsa tek umudun Ulreich’ın performansı olacağı aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx